Welcome To Restaurant

Welcome To Restaurant

Booking a table online is easy

Delicious Food

Booking a table online is easy

Welcome to Ooh Mexicano

Ooh Mexicano is an authentic Mexican cuisine restaurant located in the heart of Liberec. Come and have an amazing experience with us, we have the best Mexican dishes and dedicated service team to make your day. Mexican cuisine is a mix of original and Spanish Cuisines. We have all the Mexican delicacy that is vibrant, delicious, fresh,& fun.In addition to the exquisite food, Mexico is also famous for its drinks such as Mezcal and Tequilla or Mexican beers. The dishes are Gluten-free and we have also a variety of Vegetarian food.Keeping in mind the taste buds of our customers we have dishes for everyone from mildly spicy to extremely spicy.

Mexican Kitchen

Mexická kuchyně je kombinací mexické a španělské kuchyně. Perfektně kombinuje vůně i chutě a dodává tak jídlu obrovskou lehkost a originalitu. Mexiko je rozděleno do několika regionů a v každém z nich lidé vaří jinak. I díky tomu jsou mexické pokrmy tak různorodé.

Základem pro mexická jídla jsou kukuřice a kukuřičná mouka, která je používána opravdu velmi často.Dalšími nezbytnými ingrediencemi jsou rajčata, fazole a čili papričky. Ty se pěstují téměř v celém Mexiku a existuje jich nespočet druhů. Nesmí chybět ani čerstvá zelenina a ovoce, maso, rýže, čokoláda a široký výběr koření.

Co se týče ovoce, nejdůležitější jsou citrusy. Často se používá například avokádo, ananas nebo opuncie. Dochucené čili, vanilkou, skořicí nebo česnekem vám vykouzlí nezapomenutelný zážitek. Mexičané také milují různé druhy sals, což jsou omáčky často přidávané k pokrmům.

Určitě jste již slyšeli o Nachos, Tacos, Margharitách a skvělých mexických vínech. To všechno, a ještě mnoho dalšího najdete v našem menu.

 

People Say About Us

Must Try Tacos

Best Restaurant Food